Apie mus

Psichologinė pagalba Kaune

Harmonijos klinika

Sveiki atvykę į „Harmonijos kliniką“ – vietą, kur rūpinamės jūsų psichine ir emocine sveikata. Esame maža šeimos valdoma klinika Kaune, todėl kiekvienas pacientas mums yra vienodai brangus ir sulaukia išskirtinio dėmesio.

Mūsų tikslas yra padėti jums sveikti, rasti vidinę ramybę ir pagerinti gyvenimo kokybę. Tikime, kad kiekvienas žmogus turi teisę į gerą psichinę sveikatą, ir siekiame padėti kiekvienam, kuris kreipiasi į mus pagalbos.

Kodėl psichologinė pagalba yra svarbi?

Klinikoje teikiame įvairias psichiatrijos ir psichoterapijos paslaugas, kurios yra pritaikytos kiekvieno paciento individualiems poreikiams. Mūsų specialistai, turintys ilgametę patirtį ir specializaciją kognityvinėje elgesio terapijoje (KET), padeda pacientams įveikti įvairius psichikos sveikatos sutrikimus, tokius kaip nerimas, depresija, stresas bei kitus sutrikimus.

Mūsų požiūris yra pagrįstas bendradarbiavimu ir abipusiu supratimu. Mes tikime, kad norint pasiekti geriausius rezultatus, būtinas bendras darbas tarp paciento ir terapeuto. Todėl stengiamės sukurti saugią ir palaikančią aplinką, kurioje kiekvienas pacientas gali jaustis patogiai ir laisvai dalintis savo mintimis bei jausmais.

Kodėl psichologinė pagalba yra svarbi?
Kodėl svarbu ugdyti emocinę kompetenciją?

Siekiame, kad kiekvienas, apsilankęs mūsų klinikoje, jaustųsi išklausytas ir suprastas. Mūsų specialistai nuolat tobulina savo įgūdžius ir žinias, kad galėtų pasiūlyti moderniausius ir efektyviausius gydymo metodus.

Kelias savęs pažinimo link nebūtinai visada yra malonus, tačiau rezultatai yra verti darbo ir pastangų. Kviečiame jus susisiekti su mumis ir pradėti savo kelionę į geresnę savijautą ir kokybiškesnį gyvenimą su „Harmonijos klinika“.

Kontaktų forma

Prašome užpildyti visus laukus!
Prašome užpildyti visus laukus!

Harmonijos klinika, MB

Darbo laikas: I – V 9.00 – 18.00

Harmonijos klinika

Navigacija

Paslaugos

Kontaktai

Harmonijos klinika, MB © 2024 | Kaunas | Visos teisės saugomos

Harmonijos klinika, MB © 2024 | Kaunas

Visos teisės saugomos

Image